De JURA GIGA X3c Professional koffiemachine huren voor uw bedrijf
De JURA GIGA X3c Professional is onderdeel van het MKB-concept van Peeze en is een volautomatische koffiemachine die u keuze geeft uit 32 programmeerbare specialiteiten. De JURA GIGA X3c maakt gebruik van verse melk en door de dubbele uitloop zet de X3c snel 2 cappuccino’s of ander melkkoffies tegelijk. De X3c is compact in omvang waardoor deze in praktisch elke omgeving geplaatst kan worden. Het geïntegreerde spoel- en reinigingsprogramma zorgt voor eenvoudig dagelijkse reiniging. U huurt de JURA GIGA X3c al vanaf € 124,- per maand inclusief plaatsing en het onderhoud.
Eigenschappen JURA GIGA X3c Professional
Geschikt voor 20-60 medewerkers
Keuze uit 32 specialiteiten
Melkschuim o.b.v. verse melk (incl. koeler)
4,3 inch TFT-touchscreen kleurendisplay
Eenvoudig spoel- en reinigingsprogramma
Heet water functie (uit te breiden met een waterkoker)
O.b.v vaste wateraansluiting
DxBxH: 49,7 x 32 x 56,5 cm
Stroomaansluiting: 220 – 240 V
Huren vanaf € 124,-per maand incl. plaatsing en onderhoud
JURA GIGA X3c Professional pluspunten
Breed scala aan accessoires
Van melkkoeler tot koppenwarmer en betaalsysteem
Eenvoudige reiniging
Met het geïntegreerde spoel- en reinigingsprogramma is dagelijks onderhoud zeer eenvoudig
Snelle dubbele uitloop
Door de dubbele uitloop kunnen er in hoog tempo veel koffies gezet worden
Interesse in huren of leasen!
Interesse in een demonstratie of wil je meer informatie over de JURA GIGA X3c en het Peeze MKB-concept? Vul dan je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op om een demonstratie te plannen. Ook kun je op werkdagen contact opnemen via 026 – 362 24 22. Tijdens de demonstratie kijken we naar jouw bedrijfssituatie en wensen en komen met een passende oplossing.
Koffie volgens Peeze
Koffie met een 8,8 op smaak
Machineadvies op maat
Een koffiemachine voor een vast bedrag per maand
En tot het 31 december 2020 de eerste 500 koppen koffie gratis
Vul het formulier in
Wij nemen op werkdagen binnen 24uur contact op
Wij doen geheel vrijblijvend een voorstel
Download de
collectiebrochure
Combineer de JURA GIGA X3c met duurzame koffie
Neem bijvoorbeeld onze Rainforest Extra Donker koffie. Rainforest Alliance gecertificeerd, 100% CO2 neutraal gebrand en als eerste ter wereld geleverd in een composteerbare verpakking. Daarnaast kunt u betalen met de circulaire United.

Rainforest Extra Donker Koffie
Circulaire verpakking
Betaal met Uniteds
Peeze biedt een breed assortiment aan koffies. Download de Peeze collectiebrochure of vraag een proefsessie aan om ze te proeven
Het is tijd voor
andere koffie
Ook een theevoorziening?
Heb je veel theedrinkers in jouw bedrijf? Dan is de Animo WKT 3N waterkoker voor professioneel gebruik een goede oplossing. Direct heet water voor een perfect kopje thee.
Waarom een Animo WKT 3N waterkoker?
Voor € 10,- per maand huur je een professionele waterkoker*
Altijd direct vers gekookt water beschikbaar
Uurcapaciteit van 21 liter / ca. 168 kopjes
Aangesloten op de vaste wateraansluiting
Vraag ook naar het Kandy theestarterspakket
* alleen in combinatie met de huur van de koffiemachine.
Download huren flyer
Reageer