Een 10 inch scherm
De bediening van de WMF 1500s+ wijst zich vanzelf. En met het nieuwe 10 inch scherm wissel je eenvoudig tussen de variaties en stel je makkelijk in of je veel of weinig melk wenst en hoe sterk je de koffie wilt. De machine geeft daarnaast via de zijpanelen duidelijke signalen of er bijgevuld of onderhoud gepleegd moet worden.
CoffeeConnect
De WMF1500S+ heeft de nieuwe CoffeeConnect functionaliteit. Hierdoor komt (indien gewenst op afstand) inzicht in waardevolle data zoals het aantal consumpties, de verkopen maar ook in evt. benodigd onderhoud. Maar naast dat je er data kan uithalen kan de WMF1500S+ ook aangestuurd worden. Zo kan het 10 inch scherm van afstand gevuld worden met advertenties voor extra verkopen.
Verschillende accessoires
De WMF 1500S+ kan geleverd worden met veel verschillende accessoires. Neem bijvoorbeeld het koppenreservoir met verwarmde plateaus en uitneembaar melkreservoir of het nieuwe siroopsysteem voor een eigen koffierecept. Ook is er een mogelijkheid voor een betaalsysteem.
Dynamic Coffee Assist
De WMF1500S+ bevat het Dynamic Coffee Assist systeem. De ingestelde parameters worden door de Coffee Assist voortdurend gecontroleerd waardoor de kwaliteit hoog en zeer consistent blijft. Zo wordt bijvoorbeeld de maalgraad automatisch bijgesteld gedurende de dag waardoor de zettijd en extractie zeer stabiel blijft.